(Kapitola 7) Deset

14. dubna 2012 v 14:55 | MstrG |  Kapitoly
Pět dní od pohřbu měl paladin najítych všech 9 lidi kteří snim měli jít do pekla měl se snima sejít v malé hospodě na pokraji města, pomalu stal s postele došel ke skříni vyndal brnění a začal si ho oblékat potom si sebral kladivo a višel ven. Město ještě vipadalo strašně ale aspon už nehořelo, lidé se snažili opravovat co mohly at už střechy nebo hradby. Paladin kračel ulicí a děti na něj mávali muži zdravili ženy mu nabízeli ruzné lídla, došel na určené místo a vešel dovnitř vevnitř sedělo devěd lidí většin seděla pojednom až na Baku a Yuriho kteří byli určitě nejmlatší. Jakmile paladina spozorovali tak na něj upli všichni zrak paladin ukázal na jede stůl a sedl si do čela ostatní si chtěli sednout ale paladin je zastavil "první řeknete meno a co umíte pak se posadíte začneme o tebe" paladin ukázal na muže na pravo a ten začal mluvit.
"Jmenuju se Krigr moje specializace je boj na blísko s dvěma meči, je mí 37 let a moje žena a děti zemřeli pri utoku" paladin ukázal na místo a krigr k němu došel a posadil se. Paladin ukázal na dalšího muže a ten začal mluvit.
"Jmenuju se Malnik moje schopnosti sou dobré ovládaní luku umim také lovit a mam vlastní zvíře které mě posloucha, muj bratr zemřel při utoku a sestra je na tom špatně" paladin zase ukázal na židli a nařadě byla první žena.
"Jmenuju se Samanta ovládam magii ledu a vodi, pokročilé ovládani lečení a trochu ovládani stromů, při utoku na město mě zemřela celá rodina" paladin ukázal a Samanta si sedla nařadě byl Yuri.
"Jmenuju se Yuri Milnik ovládam techniku zmizení a stínoví tanece zemřel mě muj učitel a dobrý přítel" paladin ukázal na další místo.
"Jmenuju se Hirako a sem dobrá ve vivolávaní elementálů a lečení ovládam 4 totemy a při utoku mi zemřel manže"
Hirako se posadila a nařadě byla Baka.
"Jmenuju se Baka a sem dobrá v magii ohně mám i vlastní ohnivé zvíře fenixe a při utoku my semřel otec"
Baka si sedla za stůl a zadívala se na zem. Na řadě byl muš který na sobě měl kápi.
"Jmenuju se Dorad a sem vlkodlak sem tu na požádani Mufa a nic víc při utoku mě nikdo neumřel a ani mě tohle město nezajíma"
Vlkodlak došel ke stolu posadil se a zahleděl se do stropu, chtěl mluvit další člověk ale Yuri začal mluvit "tak tebe nezajíma tohle měst tak proč snama deš?" vlkodlak se na Yuriho podíval "už sem to říkal Muf mě oto poprosil tod vše" Yuri si stoupl ty snama nikam nejdeš skočil na stul a chtěl dat vlkodlakovi pěstí ten byl ovšem rychlejší ve vlčí formně skočil a chytl Yuriho pod krkem a dopadl snim na zem, druhou rukou mu chtěl dat pěsti ale paladin mu chytl ruku vlkodlak se na něj podíval "nech ho kuli tomu tu nejsme" řekl paladin. Vlkodlak pustil Yuriho a posadil se spátky na místo Yuri se zvedl a také si sedl, Paladin se podíval na poslední dva.
"Jmenuju se Kali sem tip boje na blísko s jednim obojručnim mečem při utoku na město mě umřela dcera a manželka"
Posadil se na misto a začal mluvit poslední.
"Jmenuju se Malik a ovládam jedi a ruzné lektvari které nas propašují do pekla a ja tam hodně chci"
Posadil se na místo a paladin se postavil vitahl svítící pergamen a dal ho na stůl každej na něm udělal krvavou značku, paladin ho potom smotal a vitvořil na něm nakou auru. Posadil se a začal jim vikládat kudy se vidají na cestu " pujdeme prva přes les potom přes hořící pláně kde si dáme den pauzu než projdeme kopkou kde se nás určitě pokusí zabít pak se dostaneme na uzemí Dorada kde je připravena armáda se kterou zautočíme na bránu jak se dostaneme do brány tak se oběvíme Ul Baragu kde nás bude určitě čekat další boj potom přejdem most a budeme v pálaci samotného satana ti co se tam dostanou potom otevřou tento svitek a začnou bojovat až ho zabijí jednoduše se vrátí domů. Tak ted se na to napijem a zítra ráno virazíme" hostinskí přinesl deset piv a všichni si tukli potom začali pít když to dopili tak se pomalu.
Až tam zustali jenom paladin z vlkodlakem a Baka s Yurim, vlkodlak s paladinem spolu něco probírali a vipadali vážně Baka se zvedla popřala Yurimu dobrou noc a odešla s hospodi také. Yuri se zvedl a došel k paladinovi a řekl mu co mu pověděl stařec před smrtí" než se dostanem k satanovi tak u brány hlída Demon Balam a když porazíme tohohle tak za bránou je Lord Abigor který zautočil na město a po něm na konci mostu je Gwyllion která prej ovláda pekelného psa" Paladin se na něj podíval a zeptal se ho jak to stařec věděl ale Yuri jenom kývl hlavou to mu starec neřekl. Potom se otočil a višel také ven, ted v hospodě zůstali jenom paladin z vlkodlakem a bavili se o armádě která je má dostat do pekla" mám připravených 35000 vlkodlaku kteři snámi budou na bránu zepředu 15000 vlkodlaku zaůtočí zezadu a ze stran zautočí dohromady asi 10000 vlkodlaků démoni nebudou mět čas na žadné ustupováni" paladin kívl a oba si tukli sklenicema vlkodlak dopil svoje pivo zvedl se a řekl" takže zitra v 7 u bráni budu ta ted se du vispat do lesa" paladin kívl a podali si s vlkodlakem ruku. Paladin zaplatil piva a také višel do svého domu se nachistat na tu dlouhou cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama