(Kapitola 1) Počátek

9. dubna 2012 v 9:56 | MstrG |  Kapitoly
Od první války uplinulo mnoho let, a démoni kteří byli poraženi se stáhly spátky do svých smradlavích palácu v pekle. Já ve válce taky bojoval přišel sem o hodně přatel mezi nimy i můj bratr. Ale ted mě můj Král posílá do náké vesnice za černym lesem abych prej pomohl nakym lidem kteří prej viděli démony uvidíme jestly je to pravda.

Vesnice za černym lesem byla naprosto bezbraná žadni vojaci jenom farmáři.Yuri právě oslavoval svoje 10 narozeniny zahleděl se do lesa a přal si nakou zábavu, zezadu kněmu přišla jeho mamka a povídá mu " Yuri pod za ostatnímy sou to tvoje narozeniny" usmála se a šla spátky do domu. Yuri se otočil a šel za ní v jejich domě nebylo co oslavovat otec popíjel pivo a ruzné alkoholové pití a jeho mamka si zase kecala s kamarádkama o ruzních věcech kterym Yuri nerozuměl. Sebral se a šel nahoru do svého pokoje lehl si na postel a zavřel oči usnul docela brzo.Začal se ozívat křik a ruzné rány Yuri vstal a šel k oknu dole na návsi to hořelo, domy hořeli, lídé leželi na zemi všude byla krev a pak Yuri uviděl Démona měl ohniví meč a jeho brnění také hořelo kolem ruky měl ovázany řetěz a žvihl snim do dalšího domu který okamžitě začal hořet. Yuri se skoval pod postel když jeho mamka otevřela dveře "Yurí kde si Yuri!!!" yuri se pomalu podíval a vylezl ven mamka ho chytla a utíkala snim s pokoje po schodech dolu otevřela dveře a utíkali směrem do lesa, po cestě yuri uviděl svého otce jak leží v krvy na zemi mamka mu zakrila oči a utíkali dál. Pak ale Yuriho zhodila na zem ten se otočil a podíval se na mamku měla v sobě ohnivej meč. Démon chcitil Yuriho a začal ho škrtit potom ho hodil k lesu a Yuri začal pomalu upadat do komatu, svět se mu zatemnoval.

Kračel sem přez les pomalu sem se díval na všechny strany byl divnej v lese bylo jenom ticho žádné zvířata nic, nelíbílo se mě to a zrychlil sem co když je vesnice napadena a ja přidu pozdě co když démoni fakt znovu utočí na lidstvo. Slišel křupnutí dřeva sundal ze zad kladivo a rozhlížel se kolem, možná vlkodlak ale ten by neutočil takhle hlasitě asi to nic nebude, dal kladivo spátky na záda a rozběhl se směrem k vesnici. Utíkal asi 30 minut v kuse když konečne doběhl do vesnice ovšem bylo pozdě vesnice byla zničena těla hořeli,hlavy mužu byli zapíchnuty na kůlech paladin sundal kladivo a rozlížel se kolem ovšem všude byli jenom mrtvoli otočil se a chtěl jit spátky ale zahlédl na zemi malého chlapce došel k němu a rukou mu šáhl na krk byl živí jenom hodně zraněný paladin si klekl dal ruce chlapcovy na prsa a začal ho lečit. Chlapec ale stále byl v komatu tak ho paladin chytl a šel snim do lesa a směrem s kama přišel kračel rychle až došel na konec lesa kde byla stará bouda ve které žil stařec o kterém se toho moc nevědělo paladin zaklepal a když stařec otevřel a pustil ho dovnitř tak říkal "Jeho vesnice byla vypálena rodiče sou mrtví postará te se o něj ?" střaec se usmál "Ano postarám aspon budu mít nakou zábavu do konce života" paladin se otočil a vyšel ven. Stařec se otočil k chlapcovi a povída "jak se probereš budeš chtít pomstit rodiče že synku naučim tě všecko co znám".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misaki Harumi Misaki Harumi | Web | 9. dubna 2012 v 10:10 | Reagovat

Fakt dobrý, píšeš moc hezky, budu taky muset změnit styl psaní :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama